Led Tabela

Led Tabela

Ne kadar kaliteli bir ürün üretirseniz üretin bu ürünler ile alakalı yeterli ve etkili reklamlar yapmadığınız taktirde satışlarınızı istediğiniz noktaya getirmeniz mümkün olmayacaktır. Bu yüzden her işletme için reklam yapmak kaçınılmazdır. Reklamcılık sektöründe hızlı ve etkili reklam yapmanın yollarından biri de led tabelalar ile reklam yapmaktır. Halen led tabelalar ile reklam yapmayanlar için led tabela fiyatları ne kadardır sorusu sürekli akıllara gelen bir sorudur.

Led tabela fiyatları günümüzde, led tabelaların ilk çıktığı zamanlara oranla ciddi biçimde düşmüştür. İstenilen renk ve boyutlarda üretilen led tabelalarda, fiyatı en çok etkileyen noktaların başında istenilen led tabelanın boyutları gelmektedir. 32 x 64, 32 x 96, 32 x 128, 46 x 64, 48 x 160, 64 x 64, 64 x 128 gibi onlarca farklı standart tipte led tabelaların bir araya getirilmesiyle elde edilen led tabelalarda kullanılacak tabela boyutları ve sayısına göre 200 TL’den 3.000 TL’ye kadar led tabela bulmak mümkündür.

Bu yüzden led tabelanın kullanılacağı alan, görüntüleme mesafesi gibi püf noktalarını doğru bir şekilde belirleyerek en uygun fiyatlı led tabelaya sahip olabilirsiniz.
Her geçen gün daha kaliteli hale gelen led tabelalar ile işletmenizin daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Led tabela fiyatları yeni teknolojik gelişmeler ile gün geçtikçe düşmekte ve işletmenizin daha karlı hale gelmesini sağlamaktadır.

Bir cevap yazın