Led Pano

Led Pano

Genel olarak duraklarda ya da mağazalarda kullanılan led panolar, daha dar alanlarda ışıklı yapılarından dolayı dikkat çekici olmaları nedeniyle tercih edilmektedir. Reklamcılık alanında yoğun bir şekilde tercih edilen ve üzerine reklam stratejileri geliştirilen led panolar, farklı boyutlarda ve kolay değiştirilebilir olmalarından dolayı yoğun bir şekilde kullanılmaktadırlar.

Çok çeşitli kullanım alanları olan led panolar, duraklarda, yol kenarlarında, mağazalarda ve AVM’lerde çoğunlukla kullanılmaktadırlar. Şık tasarımları ile reklam özelliğinin yanı sıra konsepte uygun ayrı bir hava katarak bulundukları ortama uyum sağlayabilirler. Ayrıca değişik boyutlarda üretilebilir olmaları sayesinde bir çok alanda kullanılma imkanları bulunur. Bununla birlikte boyuta göre üretilme özelliklerinden dolayı fiyatları oldukça uygun olabilmektedir. Bununla birlikte ledin uzun süreli kullanılabilme özelliğinden dolayı uzun vadede oldukça düşük maliyete sahiptirler. Led panolarda fiyatlandırma yapılırken en önemli kriter ürettirmek istediğiniz led panonun boyutudur. Bu sayede bütçenize uygun boyutta bir led pano ürettirerek reklamınızı yapmanız ve satışlarınızı arttırmanız mümkün olmaktadır.

Led yapıda olduğundan son derece dikkat çekici olan led panolar, reklamların sürekli dikkat çekici ve etkileyici olmasını sağlar. Genel itibariyle iç mekanlarda tercih edilen led panolar iç mekana uygun bir ışıklandırmaya sahip olduğundan dolayı etkileyicilikleri daha da artmaktadır.
Reklamın her geçen gün daha da önemli hale geldiği günümüzde, led pano kullanarak dikkat çekici reklamlar yapmak ve satışları arttırmak mümkün hale gelmektedir.

Bir cevap yazın