Totem Led Ekran

TOTEM LED EKRAN FİYATLARI

Led ekranlı sistemler son yıllarda hem firmalar hem de kamu kurumları tarafından yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Hem dış mekan hem de iç mekanda kullanılmaları ve ilgi çekici olmalarından dolayı popülerliği her geçen gün artan led ekranlı sistemler, şehir merkezlerinde, şirketlerde ve meydanlarda oldukça rağbet görmektedir. Led ekran çeşitlerinden olan totem led ekranlar, dış mekanlarda hem haber panosu hem de reklamcılık amacıyla kullanılmaktadır. Totem led ekran fiyatları oldukça merak ve edilen ve araştırılan konuların başında gelmektedir.

Güneş ışığı, yağmur, rüzgar, toz gibi çevresel etmenlere karşı oldukça dayanıklı olduklarından dolayı açık hava reklamcılığında yoğun bir şekilde kullanılan totem led ekranlar, T şeklindeki ağır metal malzemenin üstüne monte edilerek kullanılmaktadır. Kurulum ve montajı zorlu olduğundan dolayı uzman ekiplerle çalışmanın son derece totem led ekranlarda, reklam, çevre tanıtımı, kısa klipler göstermek mümkündür. Totem led ekran fiyatları, led ekranın sahip olacağı piksel yoğunluğu, net görüntüleme mesafesi ve T biçiminde ağır metalin daha iyi gözükmesini sağlayacak işlemler gibi çeşitli kriterlere göre değişiklik göstermektedir.

Totem led ekran fiyatları konusunda yaptığınız araştırmalarda çeşitli fiyatlarla karşılaşmanız mümkündür. Bu işi yaptıracağınız firmanın daha önce yaptığı işler, sahip olduğu montaj ekibi, arıza durumunda ne kadar sürede arızaya müdahale edebileceği gibi özelliklere dikkat ederek fiyat kıyaslaması yapmak daha iyi ve doğru sonuçlar almanızı sağlayacaktır.